NUOMOS SĄLYGOS
Reikalingi dokumentaiFiziniai asmenys privalo turėti galiojantį pasą arba galiojančią asmens tapatybės kortelę bei B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Vairavimo stažas – ne mažesnis nei 3 metai, vairuotojo amžius – ne mažiau nei 25 metai (* yra papildomų sąlygų). Ne Europos Sąjungos piliečiai privalo pateikti galiojantį pasą, kuriame duomenys būtų įrašyti lotyniškomis raidėmis.
Juridiniai asmenys privalo pateikti įmonės registracijos pažymėjimą ar jo patvirtintą kopiją, įgaliojimą, patvirtinantį turimą teisę atstovauti įmonei ir įmonės vardu nuomotis automobilį, galiojantį asmens dokumentą bei B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.
Mokėjimo sąlygosAutomobilio nuomos kaina ir užstatas* sumokami prieš pasiimant automobilį. Sumokėti galima grynaisiais pinigais arba banko pavedimu. Užstato suma grąžinama pilnai, grąžinus automobilį tvarkingą ir nepažeidus nuomos sutartyje išdėstytų sąlygų.
*Užstato dydis priklauso nuo automobilio klasės ir yra nurodomas rezervuojant automobilį.
Nuomininko atsakomybė
Draudimas.
Įvykus draudiminiam įvykiui, nuomininkas prisiima atsakomybę dėl jo kaltės padarytam įvykiui.

Nuomininkas yra visiškai atsakingas už transporto priemonės būklę visą nuomos laikotarpį. Nuomininkas privalo sumokėti visas už teisės aktų pažeidimus gautas baudas (kelių eismo taisyklių pažeidimai, parkavimo taisyklių ir kt.). Nepataisomai sugadinus automobilį, dingus ir vengiant grąžinti automobilį, nuomininkas privalo atlyginti visą padarytą žalą, apmokėti tiesiogiai ir netiesiogiai su tuo susijusias išlaidas, padengti negautas pajamas. Jeigu Nuomotojas dėl Nuomininko kaltės ar padarytos žalos automobiliui turi atvažiuoti į automobilio buvimo vietą, taikomi papildomi sutartyje numatyti mokesčių tarifai. Nuomotojui sudaužius ar sugadinus automobilį, nuomos pinigai už nepanaudotas dienas negrąžinami.

DRAUDIMAS NEGALIOJA:

 • Vairavus neblaiviam ar apsvaigusiam nuo narkotinių medžiagų;
 • Vagystės atveju, automobilio dingimo ar visiško praradimo atveju;
 • Salonui bei vidaus įrangai;
 • Vandalizmo atveju;
 • Pripažinus įvykį nedraudiminiu;
 • Nesilaikant automobilio nuomos sutarties sąlygų. 
Papildomi reikalavimai / sąlygos
Rida.
Maksimali vidutinė vienos paros rida – 350 km*. Pvz. nuomojant 2 paras, turėsite 700 km* ridos limitą. (* galima didesnė rida už papildomą mokestį)
 • Viršijus leidžiamą kilometražą (350km/dieną, 3000km/mėn.) papildomai mokama 0,10 EUR už kiekvieną nuvažiuotą kilometrą

Išvykimas iš LR teritorijos.
Išvykti iš Lietuvos Respublikos teritorijos nuomojamu automobiliu galima tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimą iš LR teritorijos be nuomotojo raštiško leidimo taikoma 300 Eur bauda.

„AUTO Rent Druskininkai“ išnuomotais automobiliais leidžiama vykti į:
 • ES valstybes (Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Latvija, Lenkija, Lietuva, Liuksemburgas, Malta, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija);

 • EEE valstybes (Lichtenšteinas, Islandija, Norvegija, Šveicariją).

„AUTO Rent Druskininkai“ išnuomotais automobiliais draudžiama vykti į:

 • NVS šalis ( Armėnija, Azerbaidžanas, Baltarusija, Gruzija, Kazachija, Kirkizija, Moldavija, Mongolija, Rusija, Kaliningrado sritis, Tadžikija, Turkmėnija, Ukraina, Uzbekija).

Įvykus autoįvykiui šalyje, kuri nėra nurodyta nuomos sutartyje, įvykis laikomas nedraudiminiu.

Pakaitinis automobilis
Įvykus eismo įvykiui, sugedus automobiliui ar dėl kitų priežasčių negalint toliau eksploatuoti automobilio, suteikiame Nuomininkui pakaitinį automobilį. Nesant galimybės pasiūlyti kito automobilio ir jei Nuomininkas nėra kaltas dėl susidariusios situacijos - grąžiname pinigus.

Minimalus nuomos laikotarpis
Minimalus automobilio nuomos laikotarpis – viena para.
Minimalus automobilio nuomos su vairuotoju laikotarpis – 1 valanda.
Grąžinimas vėluojant ar anksčiau laikoGrąžinus automobilį anksčiau sutartyje numatyto laiko, sumokėtas nuomos mokestis nėra grąžinamas. Klientui suteikiame galimybę neišnaudotą nuomos sumą panaudoti sekančioms nuomoms 12 mėn. laikotarpiui. Vėluojant automobilį grąžinti daugiau nei 2 valandas, Nuomininkas privalo sumokėti vienos paros mokestį.
Už papildomą sutartinį mokestį nuomojamą automobilį galime pristatyti bei pasiimti Jūsų pageidaujamoje vietoje visoje Lietuvoje.

Papildomi mokesčiai

Taikomi papildomi mokesčiai, kurie gali atsirasti esant nurodytoms aplinkybėms:

 • Pažeidus kelių eismo ar automobilio parkavimo taisykles, už kelių eismo taisyklių pažeidimų administravimą taikomas - 15 EUR mokestis, už kiekvieną kelių eismo taisyklių pažeidimą
 • Viršijus leidžiamą kilometražą (350km/dieną, 3000km/mėn.) papildomai mokama 0,10 EUR už kiekvieną nuvažiuotą kilometrą
 • Už kiekvieną nepripildytą degalų litrą mokamas 1,5 EUR už litrą mokestis, bet ne mažiau nei 10 EUR
 • Už rūkymą automobilyje - 50 EUR.

Automobilio nuoma su vairuotoju

Verslo kelionėms, šventėms, renginiams ar norint, kad pasitiktume Jus ar Jūsų svečius iš oro uosto ar kitos sutartos vietos, siūlome automobilius su vairuotoju. Automobilio nuomos su vairuotoju paslaugos kaina nuo 19 EUR už valandą. (* priklausomai nuo pasirinktos transporto priemonės)

Į vienos valandos kainą įskaičiuota:
Automobilio nuoma;
Vairuotojo paslaugos;
Minimali paslaugos trukmė – 1 valandas.

Papildomos įrangos nuoma

Jūsų patogumui išnuomosime Jums reikalingą įrangą - GPS Navigaciją, vaikišką kėdutę ar vežimėlį. Jei turite kitokių pageidavimų prašome kreiptis, mielai pasistengsime Jums padėti.
GPS navigacija (su naujausiais žemėlapiais ir pagrindinėmis užsienio kalbomis) - 3 EUR už parą.
Vaikiška kėdutė - 3 EUR už parą.
Vaikiškas vežimėlis – 4 EUR už parą.

RezervacijaAutomobilį galite rezervuoti:

tinklalapyje www.autorentdruskininkai.lt,

el. paštu info@autorentdruskininkai.lt

arba telefonu +370 673 03044

Rezervacija bus pilnai atlikta gavus rezervacijos patvirtinimą. Rezervacijos patvirtinimas bus atsiųstas Jūsų nurodytu el. paštu arba su Jumis bus susisiekta telefonu. Tvirtinant rezervaciją gali būti prašoma sumokėti avansą. Šis mokėjimas būtų įskaičiuotas į automobilio nuomos kainą arba užstatą už automobilį.

Mūsų komanda Jūsų paslaugoms nuo pirmadienio iki penktadienio 08:00-19:00, šeštadienį 09:00-15:00. Taip pat dirbame ir nedarbo valandomis ir savaitgaliais (pagal susitarimą gali būti imamas papildomas mokestis).