Apie mus

AUTO Rent Druskininkai“ – teikia ilgalaikes ir trumpalaikes automobilių, mikroautobusų, priekabų ir papildomos įrangos (GPS Navigacinių sistemų, vaikiškų kėdučių, vežimėlių ir kt.) nuomos paslaugas. Taip pat teikiame automobilių ir mikroautobusų nuomos su vairuotoju paslaugas.

MŪSŲ PASLAUGOS

1. Trumpalaikė automobilių nuoma
Siūlome trumpalaikės nuomos paslaugas, atsižvelgiant į Jūsų poreikius – su vairuotoju arba be vairuotojo. Verslo kelionėms, vestuvėms ar kitoms ypatingoms progoms, norint, kad pasitiktume Jus ar Jūsų svečius iš oro uosto ar kitos sutartos vietos, siūlome automobilius su vairuotoju.

2. Ilgalaikė automobilių nuoma
Teikiame ilgalaikės automobilio nuomos paslaugą. Pasirinkę šią paslaugą sutaupysite daug laiko, Jums nebereikės rūpintis automobilio privalomąja technine apžiūra, privalomuoju transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimu. Už automobilio nuomą mokėsite fiksuotą sumą. Į ilgalaikę automobilio nuomos kainą įskaičiuota:
• civilinis draudimas;
• pakaitinis automobilis techninės priežiūros, gedimo atveju;
• techninės priežiūros ir remonto išlaidos;
• sezoninės padangos bei jų keitimas;

3. Automobilių ir mikroautobusų nuoma su vairuotoju
„AUTO Rent Druskininkai“ siūlo automobilio ar mikroautobuso nuomos su vairuotoju paslaugą. Išvykstate su šeima į kelionę, reikia nuvežti į oro uostą, pasitikti jus ar jūsų svečius oro uoste ar kitoje vietoje, ketinate vykti į renginį ar organizuoti ekskursiją? Mes Jūsų paslaugoms. Pasitiksime, pasirūpinsime bagažu, automobilio vairuotojas jus nuveš kur Jums tik reikės.

4. Priekabų nuoma
Patraukliomis kainomis siūlome išsinuomoti priekabą. Nepatogu prašinėti pasiskolinti priekabą iš draugo? Mes Jums padėsime, galėsite priekabą išsinuomoti tiek kiek Jums ji yra reikalinga, vienai valandai, pusdieniui ar savaitei.

5. Papildomos įrangos nuoma
Jūsų patogumui išnuomosime Jums reikalingą įrangą - GPS Navigaciją, vaikišką kėdutę ar vežimėlį. Jei turite kitokių pageidavimų prašome kreiptis, mielai pasistengsime Jums padėti.